Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
baner---UM-covid-19.jpg
baner---POMOC.jpg
Szukaj
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
grafika
Biała Niedziela w Powiecie Wrocławskim
Termin:
Od: 02-06-2019, 10:00
Do: 02-06-2019, 18:00
Kategoria:

„Biała Niedziela w Powiecie Wrocławskim” to akcja medyczna, podczas której będzie można skorzystać z bezpłatnych badań, konsultacji lekarskich oraz porad w zakresie profilaktyki i ochrony zdrowia. Gospodarzem tegorocznej Białej Niedzieli będzie Gmina Siechnice.

 

Akcja odbędzie się w  niedzielę 2 czerwca br. w  godzinach 10.00 – 18.00 przy Szkole Podstawowej nr 2 w Siechnicach (ul. Księżnej Anny z Przemyślidów 6).

 

Podczas akcji każdy mieszkaniec będzie miał możliwość bezpłatnego wykonania badań (m.in.: poziom cukru i cholesterolu, EKG z pomiarem ciśnienia tętniczego krwi i wagi ciała), skonsultować się z  lekarzem oraz skorzystać z porady Rzecznika Praw Pacjenta, Rzecznika Konsumenta i NFZ. Dzięki nawiązanej współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu oraz Fundacją DKMS w trakcie wydarzenia będzie można oddać krew w mobilnym punkcie poboru krwi RCKiK i zarejestrować się jako potencjalny dawca szpiku kostnego w DKMS. Dodatkowo organizatorzy – Starostwo Powiatowe we Wrocławiu oraz Gmina Siechnice – zaplanowali wykłady dotyczące cyberbezpieczeństwa, pokazy samoobrony dla kobiet, prezentacje lokalnych organizacji i wiele innych atrakcji.

 

 

Biała Niedziela jest doskonałą okazją, aby zadbać o swoje zdrowie, ponieważ często wszystkim z nas brakuje czasu na wizyty u lekarza. To będzie wyjątkowe wydarzenie!

 

Przyjdź i przebadaj się za darmo! Poinformuj rodzinę i znajomych o Białej Niedzieli.

 

ZAPRASZAMY!

Miejsce:
Szkoła Podstawowa nr 2 w Siechnicach ul. Księżnej Anny z Przemyślidów 6, 55-011 Siechnice
Adres:
lokalizacja
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się