Gmina Siechnice

banerek---plac-podatki.jpg
Portal
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
grafika
Jednostki pomocnicze Gminy Siechnice
02 / 01 / 2019 Mariusz Różnowicz

 

 

Sołectwo (Sołtys)/
Osiedle (Przewodniczący Rady Osiedla) /
Miasto (Przewodnicząca Rady Mieszkańców)
Imię i nazwisko

telefon

telefon kom.

e-mail
 Biestrzyków- Radomierzyce Anna
Janicka
 - 691-77-21-87  anna.janicka2012@interia.pl
 Bogusławice
Marek
Bednarz
71
311 42 69
502-68-93-18  bedkop@onet.pl
 Groblice-Durok
Danuta
Ziobrowska
 - 607-608-422 ziobrowskadanuta@tlen.pl
 Grodziszów
Joanna Brendzel
-

 

695-638-805

j.brendzel@o2.pl
 Iwiny Maria
Sulikowska
71
346 40 61
 728-326-337  sulikowska-maria@wp.pl
 Kotowice Małgorzata
Mokrowska
 -  504-92-57-17  agroturystykakotowice@gmail.com
 Łukaszowice Czesław Kowalczyk  -  606-685-365 czeslawkowalczyk6@gmail.com
 Mokry Dwór Marcin
Rorat
   889-930-043 mdctaxi@gmail.com
 Ozorzyce Zofia Janusz - 692-721-213  irek2@op.pl
 Radwanice Krzysztof
Sobera
 -  600-883-940  krzysztof.sobera@wp.pl
 Siechnice Anna
Jerkiewicz
 - 513-786-141  a.jerkiewicz@wp.pl
 Smardzów Małgorzata
Kowcz
- 697-240-266  gosia.kowcz@onet.pl
 Sulimów Andrzej Szymczak
71
311 41 76
 784-37-65-96  sulimow@o2.pl
 Sulęcin-Szostakowice Izabela
Schayer-Sadowska 
-  502-519-074 sodie86@gmail.com
 Święta Katarzyna Andrzej
Idzikowski
71
311 44 42
 502-47-71-66  andrzej.idzikowski@eu.wroc.pl
 Trestno-Blizanowice Beata
Dolejsz
 -  519-740-761  celinka2001@wp.pl
 Zacharzyce Czesława
Danielska
 -  660-716-533 ewelinka_k28@interia.eu
 Zębice Robert
Kobberger
 -  605-822-317 era.kobb@interia.pl
 Żerniki Wrocławskie Małgorzata
Stawicka
 -  530-820-692  biuro@atsog.pl
         

GMINA SIECHNICE WYKAZ LUDNOŚCI W POSZCZEGÓLNYCH MIEJSCOWOŚCIACH

(statystyka na dzień 2018-12-31)

 

STALI MIESZKAŃCY GMINY 20 834
   
SIECHNICE (miasto) 7 388
   
SIECHNICE (gmina)   13446
   
BIESTRZYKÓW 416
BLIZANOWICE 64
BOGUSŁAWICE 164
DUROK 17
GROBLICE 951
GRODZISZÓW 100
IWINY 1370
KOTOWICE 735
ŁUKASZOWICE 196
MOKRY DWÓR 298
OZORZYCE 200
RADOMIERZYCE 181
RADWANICE 3068
SMARDZÓW 277
SULĘCIN 98
SULIMÓW 230
SZOSTAKOWICE 28
ŚWIĘTA KATARZYNA 2462
TRESTNO 97
ZACHARZYCE 241
ZĘBICE 441
ŻERNIKI WROCŁAWSKIE 1812
SUMA=  20 834
Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
baner-czujnik-smogu-gmina-s.jpg