Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
baner---UM-covid-19.jpg
baner---POMOC.jpg
Szukaj
kapielisko_blekitnalaguna.JPG
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
zapytaj_burmistrza_ze_zdjeciem.gif
banerek-telefony-alarmowe-ruchomy.gif
banerek---MPZP.gif
malutkie info na stronę gminy.png
wiadomości siechnickie.JPG
Dodaj obiekt
Jeżeli uważasz, że na planie zabrakło istotnego i ważnego miejsca zaproponuj jego opis, i wskaż lokalizację.
Klub GCK w Radwanicach
Adres:
Miasto:
Telefon:
Kolejowa 8
55-010 Radwanice
713117428

Placówka funkcjonuje w strukturach Gminnego Centrum Kultury od 01.04.1999 roku, znajduje się w pobliżu kompleksu boisk „Orlik”. Klub dysponuje salą klubową na 70 osób z zapleczem kuchennym.
Proponujemy szeroką ofertę zajęć zarówno dla dzieci, młodzieży  jak i dorosłych, prowadzonych przez wykwalifikowanych instruktorów, w tym: aerobik, zajęcia taneczne hip- hop, gimnastyka ogólno-usprawniająca, nauka gry na gitarze, zajęcia ceramiczne oraz plastyczne, szachy, , Zumba-aerobik z elementami tańca dla dzieci i dorosłych, balet, joga, spotkania dla dzieci do piątego roku z opiekunami- forma integracji maluchów i mam.. Przy klubie działa bardzo aktywny Klub Seniora „Sami Swoi” założony w kwietniu 2007 roku i obecnie liczy 50 członków. 2009 roku członkowie klubu założyli kabaret „Nie ma to tamto” ,który wziął udział w Przeglądzie Zespołów i Kabaretów w Domu Kultury Zacisze w Warszawie.
Realizacje cykliczne: Spotkanie Noworoczne dla mieszkańców, Dzień Babci i Dziadka, Akcja Zima, Bal Karnawałowy, zabawy karnawałowe dla mieszkańców, Dzień Kobiet, Wystawa wielkanocna z prezentacją stołu świątecznego., Dzień Matki, Festyn z okazji Dnia Dziecka, Akcja Lato, Festyn „Radwanicka Jesień”, Dzień Seniora, Andrzejki, Koncert  jesienny, Mikołajki, kiermasz bożonarodzeniowy z stołem świątecznym, Wigilia dla mieszkańców, Sylwester. W klubie odbywają się również ciekawe koncerty, spotkania z interesującymi ludźmi i niesamowite wystawy.

Pdf
Drukuj
stronę
Powrót
(wstecz)
Wypowiedz
się
Spis-rolny.jpg